Vizyonumuz

Vizyonumuz


Artı değer yaratan bir şirket hayal ediyoruz!

Bulunduğumuz ortamda tüm paydaşlarımız için artı değer yaratan bir şirket olmanın sürdürülebilir bir başarı için en önemli kıstas olduğuna inanıyoruz.

Etrafımızdaki her şey hızla değişiyor, dünyadaki yeni gelişmeler ve trendleri yakından takip etmeli ve gelecek için hazır olmalıyız.

Yeni iş yapış modelleri üreterek, sektörde ve bulunduğumuz pazarda geleceği tüm çalışanlarımız ve iş ortaklarımızla birlikte inşa etmemiz gerektiğine inanıyoruz. Bu bizim 2023 vizyonumuz.

Vizyonumuzu gerçekleştirmek için;

Çalışanlarımız, yaratıcılıklarını ortaya çıkarabilecekleri mükemmel bir ortam sunmak.

İş ortaklarımız, kazanan bir ortamda iş yaptığımız müşteri ve tedarikçilerimize artı değer yaratan sürdürülebilir bir ortaklık sunmak.

Sektörümüz, dünya trendlerini ve gelişmeleri yakından takip edip, yeniliklerde öncü olmak ve modernleşmeye katkı vermek.

Dünya, yaptığımız her işte daha verimli ve ekonomik yollar bulmayı denemek ve kaynakları daha saygılı tüketmek.

Karlılık, sorumlu olduğumuz herkese karşı uzun dönemde ortak değerlerimizi artıracak faaliyetlerde bulunmak.

Temot International Üyesi

OEM'de 80 Ülkeye Hizmet Veren Temot Tedarik Ağı Sayesinde, Tatcom Her Zaman Türkiye'de Zirvede Olacaktır.

Tatcom, 54 değişik ülkede faaliyet gösteren Temot International'ın hissedarıdır. Binek otomobiller, hafif ticari araçlar ve ağır araçlar için yedek parça hizmetleri sunan Temot International, dünyanın en büyük satınalma topluluklarından biridir. Tatcom Türkiye, merkezi satınalma topluluğunu yöneterek, iş ortakları için özelleştirilmiş satınalma gücü ile lojistik, pazarlama ve satış desteği sunmaktadır. Tatcom, satınalma gücünü artırmakta ve iş ortaklarının pazarda etkin satış operasyonları yürütmesine olanak tanıyan rekabetçi fiyat avantajları yaratmaktadır ve aynı zamanda sürdürülebilirliği, piyasanın lideri olarak devam ettirmeyi hedeflemektedir. Hizmet ağı ise iş ortaklarının dağıtım gücü sayesinde günden güne genişlemektedir.

Temot International