Hakkımızda Söylenenler

Hakkımızda Söylenenler


Uzun yıllardır tanıdığımız değerli arkadaşımız Sn. Metin Kurtarıcı ve ekibini; Simkan Otomotiv olarak, gerek Reksim ile çalışmalarından, gerekse Tatcom içerisindeki işbirliğimizden dolayı tebrik eder; başarılarının devamını dilerim. Şu anki beraberliğimiz gösteriyor ki; doğru kişiler, her zaman doğru yer ve zamanlarda tekrar bir araya gelirler.

Tatcom - Temot International Taner Kavkacı - Reksim Kurucusu ve Genel Müdürü, Tatcom Yönetim Kurulu Başkanı ve Temot Int. Yönetim Kurulu Üyesi

Bilgi işlem altyapısı, lojistik iş süreçleri ve dağıtım ağı yapılanmasını sürekli geliştirmeye yönelik olarak gerçekleştirmekte olduğu yatırımlarla adından sıkça söz ettiren Simkan Otomotiv’in ortaya koyduğu iş modelinin, otomotiv yedek parça yenileme pazarına yapmış olduğu olumlu katkılarını görmekten memnuniyet duymaktayım. Firmamız Schaeffler Automotive Aftermarket’in yüksek OE kalitesindeki LuK, INA ve FAG markalı ürünlerini, iş ortağımız Simkan Otomotiv’in profesyonel ve yenilikçi bakış açısıyla pazara sunmaya devam ederken bu güçlü birlikteliğin çıtasını daima beraberce yüksekte tutacağımızın inancını taşımaktayım.

Schaeffler Türkiye Abdullah Yavuz - Ülke Direktörü

Swag markamız için çalışmaktan son derece memnun olduğumuz Simkan firması, sektörde özellikle teknolojik altyapı ve uygulamalar anlamında öncü bir marka. Sadece işlerini doğru yapmıyorlar, doğru işi de yapıyorlar. Bu anlamda "Lider" olma vasfını korumaktalar. Kendilerini tebrik eder, başarılarının devamını dilerim.

Bilstein Group Serdar Aslan - Türkiye & Azerbaycan Genel Müdürü

Senkronize ve yardımcı kayış tahrik sistemlerinde lider OE tedarikçisi Gates firması olarak, Simkan beklentilerin üzerinde bir büyüme yakalamış ve markaya kısa sürede sağladığı uyum ile bizi memnun etmiştir. Sonuç odaklı ve tecrübeli ekibi sayesinde ortak hedefimiz olan sürdürülebilir büyümeyi devam ettireceğine inanıyor, başarılarının devamını diliyoruz.

Gates Türkiye Tuna Celayer - Ülke Müdürü

Simkan 2012 yılından bu yana, Almanya, Fransa ve Kore araçları için bünyesinde 21.000 den fazla yüksek kalite yan sanayi parçası barındıran Topran markamızın yetkili ortağıdır. 130'dan fazla ülkeye ihracat yapan Hans Pries firması olarak diyebiliriz ki Simkan çok yüksek düzeyde profesyonellik ile çalışmaktadırlar. Aramızdaki iş akışı mükemmel ve eminiz ki bu profesyonellik Türk pazarına da yansıyacaktır. Bu sürekli ve düzenli büyüme inanıyoruz ki devam edecek ve Hans Pries ve Simkan ortaklığı da uzun yıllar sürecektir.

Hans Pries GmbH & Co. KG Peter Langehans - Satış Yöneticisi

İntermobil'in 60. yılını kutladığımız 2014 yılında Simkan ile çalışmaya başlamış olmaktan mutluluk duyuyoruz. Dağıtımını yaptığımız Hella, Behr Hella Service, Hella Pagid ve VDO markalarındaki işbirliğimizin, Simkan'ın en tepeden tabanına kadar yayılmış olan yenilikçi ve gelişime açık vizyonu sayesinde, büyüyeceğine eminim. Sektörde farklılaşma adına attığınız adımlarda başarılar dileriz.

İntermobil Rıfat Perahya - Genel Müdür

Teker rulman kitleri, amortisör, ön takım, fren aksamları, su pompaları ve kauçuk aksam gibi oldukça geniş bir ürün çeşidine sahip olan Optimal, Türkiye'de de marka değerini Simkan gibi kaliteye ve markalaşmaya önem veren bayileri ile zirveye taşımaktadır. Simkan'ın değerli ekibi ve gelişim odaklı çalışma anlayışı ile her geçen gün değerini arttıracağına inanıyoruz. Optimal ailesi olarak Simkan ile olan partnerliğimizden duyduğumuz memnuniyeti bildirir ve başarılarının devamını dileriz.

Optimal Özden Doğan - Satış ve Pazarlama Müdürü

Simkan daha iyi ve daha hızlı nasıl hizmet verilebilir yaklaşımı ile sürekli sorgulayan, araştıran teknolojik gereklilikleri sonuna kadar kullanabilen bir firmadır. Gelişen teknolojiye rağmen müşteri ilişkilerini sıcak tutmayı başarabiliyor. Bunun yanı sıra çalışan motivasyonu yönündeki aktivite'leri de firmayı bugünden geleceğe taşıyacaktır. Başarılarının artarak devam etmesi dileklerimle.

Bosch Sanayi ve Ticaret A.Ş. Otomotiv Yedek Parça (AA/STR) Vahap Fırat - Bölge Satış Sorumlusu

GEBA, Simkan ile 2007 yılında çalışmaya başladı. Simkan aynı zamanda GEBA su pompalarının Türkiye resmi distribütörüdür. Simkan ile çalışmaya başladığımızdan beri Türkiye pazarındaki ciromuz önemli ölçüde yükseldi. Bu profesyonel firmanın başarısının bir parçası olduğumuz için çok mutluyuz.

GEBA-Autoteile GmbH Frank Herrmann - Genel Müdür

2007 yılının başlarında Sayın Metin Kurtarıcı ile ilk defa tanıştım. Benim için, SIDEM ürünleri ile ilgilenen kibar bir iş adamıydı. Bazı görüşmelerden sonra iş birliğimize başladık. Başlangıçta iş hacmimiz çok büyük değildi. Bunu anlayabiliyordum çünkü SIDEM Türkiye pazarında yeni bir markaydı. Bugün, 5 yıllık iş birliğimizden sonra, Simkan Türkiye pazarında çok önemli bir distribütör oldu. Simkan ile çalışmaya başlamak 5 yıl önce aldığım akıllıca bir karardı. SIDEM'in 90 ülkede 250 müşterisi var. Simkan'da SIDEM'in çalıştığı en profesyonel firmalardan birisidir. Bu 5 yıl boyunca, Sayın Metin Kurtarıcı ve ekibi sadece çok iyi iş ortakları değil, aynı zamanda iyi birer arkadaş oldular. Umarım Simkan harika işler yapmaya devam eder.

SIDEM NV Pierre Lootens - Satış Müdürü

Ürün portföyü otomotiv endüstrisine yönelik hava filtre sistemleri, emme manifold sistemleri, sıvı filtre sistemleri, kabin filtreleri ve çeşitli entegre işlevlere sahip plastik silindir kapaklardan ve ayrıca araç servis ve tamiri için filtre elemanlarından oluşan Mann+Hummel Grubu, Mann Filter markası ile Simkan'la olan iş birliğine 2011 yılı itibari ile başlamıştır. Yüksek hizmet kalitesini bir standart olarak belirlemiş ve yedek parça sektöründe hem hızlı hem de sağlıklı büyümeyi gerçekleştirebilmiş ender şirketlerden olan Simkan Otomotiv ile iş birliğimizin daha da artarak devam etmesini dileriz.

MANN+HUMMEL Mustafa Er - Satış Müdürü

Hutchinson şanzıman, kauçuk ve metal parçalarının OE üretici olarak, Simkan ile çalışmaktan mutluluk duymaktadır. Türkiye, özel ve rekabetin yoğun olduğu bir pazar olduğu için, bu pazara girebilmek kolay değil. Ama memnuniyetle söyleyebiliriz ki Simkan çok önemli destek verdi bize bu konuda. Pazarda başarılı olmamızın temelinde, firmanın bizim ürünlerimiz ile çalışma isteği geliyor. Umuyoruz ki bu ortaklığımız en başarılı şekilde uzun sürede devam eder.

Hutchinson S.N.C Yoann Beliot - Bölge Satış Müdürü

Simkan, her zaman bize karşı nazik ve açık bir tutum sergiledi ve her zaman firmalarımız arasındaki anlaşmaları yerine getirdi. Genç bir şirket olarak otomotiv parça pazarında emin adımlarla ilerlemektedir. Diğer bir değiş ile, doğru partner!

Phira Componentes Automoción, S.A. Pablo Serrallach - İhracat Bölge Müdürü

ITSA Bir çok ciddi ve profesyonel firmalarla çalışmalarını sürdürmektedir. 2011 Yılı itibariyle çalışmaya başladığımız Simkan Otomotiv, Türkiye pazarında hızla büyümesi ile dikkat çekerek, ITSA için anahtar rol üstlenen yapısı ile en önemli iş ortaklarımız arasına dahil olmuştur. Simkan'da çalışan, yüksek eğitimli, müşteri odaklı ve vizyon sahibi tüm çalışma arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

ITSA Industrial de Transformados, SA Norma Segura - Ticari Satış Sorumlusu

Oran, Simkan Otomotiv ile olan işbirliğine Automechanika 2010 fuarında yaptığı toplantı sonrasında başladı. Görüşmenin hemen sonrasında ne kadar organize olduklarını anladık. Sadece kaliteli ürünleri talep ettikleri anlaşılıyordu. İletişim açık ve akıcı. İthalat departmanın yüksek kalifiyeli çalışanlarının deneyimleri, aftermarket sanayinde en kaliteli ürünleri Türkiye'de müşterilerine tedarik edebilmeleri konusunda imkan veriyor.

Talleres Oran, S.L.U. Angel Fernandez Ortiz - İhracat Müdürü

Temot International Üyesi

OEM'de 80 Ülkeye Hizmet Veren Temot Tedarik Ağı Sayesinde, Tatcom Her Zaman Türkiye'de Zirvede Olacaktır.

Tatcom, 54 değişik ülkede faaliyet gösteren Temot International'ın hissedarıdır. Binek otomobiller, hafif ticari araçlar ve ağır araçlar için yedek parça hizmetleri sunan Temot International, dünyanın en büyük satınalma topluluklarından biridir. Tatcom Türkiye, merkezi satınalma topluluğunu yöneterek, iş ortakları için özelleştirilmiş satınalma gücü ile lojistik, pazarlama ve satış desteği sunmaktadır. Tatcom, satınalma gücünü artırmakta ve iş ortaklarının pazarda etkin satış operasyonları yürütmesine olanak tanıyan rekabetçi fiyat avantajları yaratmaktadır ve aynı zamanda sürdürülebilirliği, piyasanın lideri olarak devam ettirmeyi hedeflemektedir. Hizmet ağı ise iş ortaklarının dağıtım gücü sayesinde günden güne genişlemektedir.

Temot International