Haberler

Haberler


İnsana ve teknolojiye verdiğimiz önemle tüm araştırmalarımızı, planlamalarımızı ve işlerimizi sizlerle paylaşmaya özen gösteriyoruz. Simkan'daki son gelişmeleri buradan ve sosyal medyadan takip edebilir ve bizimle iletişiminizi sürdürebilirsiniz.

Simkan Express 11'inci Noktasını Kayseri'de Açıyor

Simkan Otomotiv A.Ş. İstanbul Bostancı, İzmir, Antalya, Konya, Mersin, Nevşehir, Kahramanmaraş, Bursa, Kıbrıs Lefkoşa'dan sonra 11'inci Simkan Express noktasını açmak için Kayseri'den CKR Otomotiv ile anlaştıklarını duyurdu.

Haber linki için tıklayınız.


Schaeffler, Simkan Otomotiv ve Müşterileri ile Bir Araya Geldi

Schaeffler, satış ortakları arasında bulunan Simkan Otomotiv ve müşterileri ile İstanbul’da düzenlenen bir etkinlikte bir araya geldi. Simkan Otomotiv yetkililerinin ve yaklaşık 200 müşterisinin katıldığı İstanbul’da düzenlenen etkinlikte Schaeffler uzmanları ürün eğitimi vererek önemli bilgileri katılımcılarla paylaştı. Her iki taraf açısından da bilgi alışverişinin yoğun olarak yaşandığı etkinlik, doğrudan iletişim açısından önemli bir sinerji yarattı.

Haber linki için tıklayınız.


Simkan Otomotiv Marka Gecesi Gerçekleşti

22 Ağustos 2017 tarihinde Simkan Marka Gecesi, Simkan Express noktası DNC Otomotiv ev sahipliğinde Bursa Sheraton Otel'de gerçekleşti. Katılımcılar arasında Optimal ve Gates firmalarının temsilcileri de yer aldı. Gecede, Simkan Otomotiv'in Türkiye'de exclusive distribütörü olduğu MAG Germany markası Simkan Otomotiv Pazarlama Direktörü Alpaslan Topçu tarafından tanıtıldı ve katılımcıların soruları yanıtlandı.

Haber linki için tıklayınız.


Simkan Express 10'uncu Noktasını Lefkoşa'da Açıyor

Simkan Otomotiv A.Ş., İstanbul Bostancı, İzmir, Antalya, Konya, Adana, Mersin, Nevşehir, Kahramanmaraş ve Bursa'dan sonra Kıbrıs Lefkoşa'da 10'uncu Simkan Express noktasını açmak için U&A Parts ile anlaştıklarını duyurdu.

Haber linki için tıklayınız.


Simkan Otomotiv, Endüstri Mühendisliği Öğrencileri ile Buluştu

Geçtiğimiz ay farklı üniversitelerde Endüstri Mühendisliği okuyan ve mezuniyet aşamasında olan öğrenciler, Simkan Otomotiv ev sahipliğinde bir araya geldiler. Simkan Otomotiv Genel Müdürü Metin Kurtarıcı liderliğinde tüm departman müdürlerinin de katılımıyla gerçekleşen, Endüstri 4.0 da dahil olmak üzere birçok konuda beyin fırtınası yapılan organizasyonda bunun yanı sıra Simkan Otomotiv şirketinde kurulacak ve Yönetim Kuruluna bağlı olacak Strateji ve İş Geliştirme departmanı sürecinin detayları konuşuldu.

Haber linki için tıklayınız.


Simkan Express 9'uncu Noktasını Bursa'da Açıyor

Simkan Otomotiv A.Ş., İstanbul Bostancı, İzmir, Antalya, Konya, Adana, Mersin, Nevşehir ve Kahramanmaraş'tan sonra 9'uncu noktasını Bursa'da açmak için DNC Otomotiv ile anlaştıklarını duyurdu.

Haber linki için tıklayınız.


Simkan Express 8'inci Noktasını Kahramanmaraş'ta Açıyor

İstanbul Bostancı, İzmir, Antalya, Konya, Adana, Mersin ve Nevşehir'den sonra 8'inci noktasını Kahramanmaraş'ta açmak için Marpar Otomotiv (Oto Market) ile anlaştıklarını duyuran Simkan Otomotiv A.Ş., Simkan Express noktalarını büyütmeye devam ediyor.

Haber linki için tıklayınız.


MAG Germany Logosu Yenilendi

MAG Germany yeni logo provizyonu yapıldı.


Simkan Otomotiv, Stok Entegrasyonu Projesine Bosch ile Başladı

Simkan Otomotiv A.Ş. yedek parça sektöründe bir ilke daha imza attı. Volkswagen-Audi grubundaki stok çeşidinden ödün vermeyen Simkan Otomotiv, Bosch Türkiye deposu ile gerçekleştirdiği stok entegrasyonu sayesinde diğer araç gruplarına da hizmet verir duruma geldi. Aynı zamanda öncelik hedeflerinden biri olan, müşterilerine en kısa zamanda parça tedariği ilkesini bir üst seviyeye taşıdı.

Haber linki için tıklayınız.


Simkan Otomotiv Schaeffler Distribütörlüğü Anlaşması

Simkan Otomotiv ile Schaeffler arasında distribütörlük anlaşması sağlandı.


Simkan Express 7'nci Noktasını Nevşehir'de Açıyor

İstanbul Bostancı, İzmir, Antalya, Konya, Adana ve Mersin'den sonra 7'nci noktasını Nevşehir'de açmak için Solmaz Oto ile anlaştıklarını duyuran şirket, 2016 sonuna kadar 10 noktaya ulaşacaklarını duyurdu.

Haber linki için tıklayınız.


Simkan Otomotiv A.Ş., İlk Simkan Express İş Birliğini Muhittin Merih (OM Otomotiv) ile Yaptığını Duyurdu

Bildiğiniz gibi Simkan Express iş modelinin geçtiğimiz günlerde sitemizde haberini yapmış ve gelişmeleri hakkında sizleri bilgilendireceğimizi söylemiştik. Simkan Otomotiv A.Ş.'den gelen açıklamaya göre ilk Simkan Express franchisee anlaşmasını Mersin merkezli Merih Otomotiv ile yaptıklarını duyurdular.

Haber linki için tıklayınız.


SİMKAN, TEMOT International ve TATCOM Üyesi

Otomotiv yedek parça sektörünün önde gelen satınalma topluluğu olan TEMOT International ve TATCOM grubu içerisinde SİMKAN olarak yerimizi aldık.


Simkan Otomotiv A.Ş. 24 Saat Projesinin İkinci Büyük Adımını Attı

2016 yılı başında önemli bir yatırımla İstanbul'da bulunan ana deposunu yeni depolama alanına taşıyan Simkan Otomotiv A.Ş. modern alt yapısı ile depolama kapasitesini %100 artırmıştı, Türkiye'nin her noktasına 24 saatte ürün teslimi mottosu ile yatırımlarına hız veren firma Ankara'ya ikinci büyük yatırımını yaparak Şaşmaz Sanayi Sitesinde yeni bir lojistik merkez oluşturdu. Ürün çeşitliliği sayısını ve hizmet kalitesini geliştirmeyi amaçlayan şirket yıl sonuna kadar ülkenin her yerine aynı standart ve kalitede hizmet vermeyi planlıyor.

Haber linki için tıklayınız.


Simkan Marka Tanıtım Günlerine Devam Ediyor

Simkan Otomotiv ve Aslankardeşler Otomotiv, Hella Pagid, Gates, Geba, Mann Filter, Sidem markalarının yetkililerinin sunumları ile merak edilen sorulara cevap verdiler.

Haber linki için tıklayınız.Yunanistan Şubemizle Hizmetinizdeyiz

Ağımız ve hedeflerimiz büyümeye devam ediyor.


Simkan Otomotiv Victor Reinz Bayilik Anlaşması

Simkan Otomotiv ile Victor Reinz arasında bayilik anlaşması sağlandı.


Vergi Bilgilerimiz Değişmiştir

Firmamızın vergi dairesi ANADOLU KURUMLAR olarak değişmiştir. Firma bilgilerimizi bu şekilde güncellemeniz gerekmektedir.


B2B Altyapımız Tecdoc ile Daha Güçlü

Otomotiv pazarında yedek parça hizmet sektöründe, parça belirleme ana bir konudur. Doğru tespit edilmiş, güncel bilgilerle donatılmış bir sistem, başarının anahtarı olarak nitelendirilir. Bu bağlamda TECDOC, otomobil üreticilerinden topladığı ilgili verileri standartlaştırarak yedek parça sektörüne hizmet etmektedir. Avrupa'da üreticilerden veya ürün gruplarından bağımsız olarak araç belirlemek için lider bir sistem kabul edilmiştir. 560'ın üzerinde markalı lider üreticilerden yedek parça bilgileri ile TECDOC tarafından sağlanan araç tanımlarını birleştirmektedir.


Simkan Teknoloji Kuruldu

Simkan Bilgi Teknolojileri Departmanı, faaliyetlerini yürütmek adına 07.09.2015 tarihinden itibaren Simkan Teknoloji A.Ş. olarak hizmetine devam edecektir.


Simkan Otomotiv ISO 27001 Güvenlik Sertifika Sahibidir

ISO/IEC 27001, Bilgi Güvenliği Yönetimi Sistemi (ISMS) gereksinimlerini tanımlayan tek uluslararası denetlenebilir standarttır. Yeterli ve orantılı güvenlik denetimleri seçilmesini sağlamak için tasarlanmıştır.

Bu, bilgi varlıklarınızı korumanıza ve ilgili taraflara, özellikle de müşterilerinize güven vermenize yardımcı olur. Bu standart, Bilgi Güvenliği Yönetimi Sisteminizi oluşturmak, uygulamak, işletmek, izlemek, incelemek, sürdürmek ve geliştirmek için süreç yaklaşımını benimser.

Sizlerin bilgilerinin güvenliği bizler için önemlidir.


Simkan Otomotiv Automechanika Fuarında

Türkiye'nin lider uluslararası otomotiv endüstri fuarı Automechanika 2015 İstanbul'da firmamız standı ile yerimizi alıyoruz.


Firmamız Anonim Şirket Olmuştur

Değerli İşortağımız,

Firmamız 17.11.2014 tarihi itibariyle tür değişikliğine giderek, hukuki niteliği Limited Şirketten Anonim Şirkete dönüşmüştür.

Tür değişikliğine bağlı olarak firmamızın yeni bilgileri aşağıdaki gibidir;

Firma Unvanı: Simkan Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş.
Vergi Dairesi: Yakacık
Vergi No: 770 042 2456
Ticaret Sicil No: 552279
Adres: Cumhuriyet Mah. Kartal Cad. Plaza Simkan, No: 95 Yakacık / TR-34876 Kartal, İstanbul - Türkiye


Lojistik, Dağıtım ve Depolama Hizmetlerimiz Hakkında

Firmamız ile "Barsan Lojistik" arasında yapılan anlaşma ile 02.01.2014 tarihinden itibaren İstanbul Merkezimizden yürütülmekte olan "Lojistik, Depolama ve Dağıtım" hizmetlerimiz, Barsan Lojistik tarafından sağlanacaktır.

"28 Aralık Cumartesi ile 01 Ocak Çarşamba" günleri arasında sevkiyat yapılmayacak olup "02 Ocak Perşembe" günü itibariyle tüm depolama ve dağıtım operasyonumuz "Barsan" depodan gerçekleşecektir.

Firmamızın diğer tüm operasyonel faaliyetleri Kartal merkez ofisimizden devam edecektir. Barsan Lojistik Adres ve iletişim bilgileri aşağıdaki gibidir;

Merkez Mah. Mehmet Akif Ersoy Cad. Balaban Sok. No:4 TR-34956 Orhanlı, Tuzla/Istanbul

Tedarikçilerimizden gelen tüm mal kabul işlemleri ve kargo iadeleri "Barsan" depodan yapılacak olup, Kartal Merkez ofisimize gelen gönderiler kabul edilmeyecektir.

Depolama ve dağıtım bölümüne ait telefon numaramız aynen geçerli olup, Türkiye'nin her yerinden alan kodu Çevirmeden 0850 200 45 00'dan ulaşabilirsiniz.

Kargo gönderileri "Yurt İçi Kargo Orhanlı Şube Barsan Depo" olarak yapılacaktır.

Taşınma süreci içinde olası yaşanabilecek operasyonel aksaklıklar konusunda hassasiyetiniz ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla,
Simkan Otomotiv


e-Fatura Sistemine Geçtik

421 Sıra Numaralı Vergi Usul Kanunu Genel Tebliği kapsamında;

04.12.2003 tarihli ve 5015 sayılı Petrol Piyasası Kanunu kapsamında madeni yağ lisansına sahip olanlar ile bunlardan 2011 takvim yılında mal alan mükelleflerden 31.12.2011 tarihi itibariyle asgari 25 Milyon TL brüt satış hasılatına (ciro) sahip olanlar ile,

06.06.2002 tarihli ve 4760 sayılı Özel Tüketim Vergisi Kanunu’na ekli (III) sayılı listedeki malları imal, inşa veya ithal edenler ile bunlardan 2011 takvim yılında mal alan mükelleflerden 31.12.2011 tarihi itibariyle asgari 10 Milyon TL brüt satış hasılatına (ciro) sahip olanlar,

01.09.2013 tarihine kadar Gelir İdaresi Başkanlığı'na başvurmak ve 31.12.2013 tarihine kadar e-Fatura uygulamasına geçmek zorundadır.

Firmamız Gelirler idaresinin vermiş olduğu tebliğ ile 01.01.2014 tarihi itibari ile e-Fatura sistemine geçiş yapacaktır.


SİMKAN, KOLBENSCHMIDT Yetkili Satıcısı Oldu

Simkan; motor yatakları, silindir gömlekleri, pistonlar, piston segman setleri ürün gruplarında önemli bir yere sahip olan Alman menşeili KOLBENSCHMIDT markasının yetkili satıcısı olma hakkını elde etmiştir.

KOLBENSCHMIDT hakkında daha detaylı bilgi için http://www.ms-motor-service.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.


SİMKAN OTOMOTİV – GROUP AUTO İş Ortaklığı

Simkan Otomotiv 1 Eylül 2013 tarihi itibariyle Avrupa'nın önde gelen uluslararası otomotiv yedek parça satın alma grubu olan Group Auto International'ın Türkiye'deki üyesi olan Group Auto Türkiye A.Ş. ile iş ortaklığına imza attı.

Group Auto International: 44 ülkede 29 grup ile faaliyet gösteren toplam 1269 distribütör ve 2784 satış noktası ile Avrupa ve Güney Amerika'nın önde gelen otomotiv yedek parça satın alma grubudur.

Group Auto International hakkında daha detaylı bilgi almak için http://www.groupautointernational.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


OPTIMAL Markası TSE ile Belgelendi

Bayisi olduğumuz "OPTIMAL" markası, Temmuz 2013 tarihi itibarı ile ülkemize, özel "TSE" belgesi ile kendini tescillemiştir. İş ortağı olarak "OPTIMAL" firmasının başarılarının devamını dileriz.


MANN-FILTER Kullanıyorum Çünkü...

25 Mart'tan itibaren, MANN-FILTER son kullanıcılarına, servis ve ustalara yönelik bir yarışma başlatmıştır.

Katılımcıların "MANN-FILTER kullanıyorum çünkü;" cümlesini en etkili, en yaratıcı şekilde tamamlamalarını beklemekteyiz.

Yarışmaya posta/SMS/internet yolu ile katılınabilinir.

En iyi üç ifadeye yarışma sonunda ödüller verilecektir, son katılım tarihi 15 Mayıs'tır.

Yarışmanın tüm ayrıntılarına http://www.mannfiltersanayilerde.com adresinden ulaşabilir, siteden de yarışmaya katılabilirsiniz.


Adresimiz Değişti

18.03.2013 Pazartesi günü itibariyle faaliyetlerimize yeni merkez binamızda devam ediyor olacağız, yeni iletişim bilgilerimiz aşağıda belirtildiği gibidir;

Simkan Otomotiv San.ve Tic. Ltd. Şti.
Cumhuriyet Mah. Kartal Cad.
Plaza Simkan, No: 95
Yakacık / TR-34876 Kartal, İstanbul – Türkiye
Tel: 0850 200 4500 (Türkiye'nin her yerinden alan kodu çevirmeden)
Faks: 0850 200 4599 (Türkiye'nin her yerinden alan kodu çevirmeden)


Automechanika 2013 İstanbul Fuarındaydık

Automechanika Istanbul; tüm otomotiv üretici, distribütör ve tamir sektöründeki profesyonelleri bir araya getiren Avrupa ve Asya'nın bir numaralı OEM ve aftermarket organizasyonudur.

Bu yıl 11–14 Nisan tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan ve 800'den fazla şirketin katılım göstereceği fuarda; siz değerli iş ortaklarımızı Hall 3'de B127 No'lu standımızda aramızda görmekten mutluluk duyarız.


Kan Hayat Kurtarır

Çalışanlarımızın gönüllü olarak katıldığı sosyal sorumluluk sağlık projesi kapsamında, Türk Kızılayı mobil ekiplerini firmamıza davet ettik ve kan bağışı projemizi gerçekleştirdik.


SİMKAN, TOPRAN Yetkili Satıcısı Oldu

Hans Preis Topran markası adı altında 18.000'den fazla ürün çeşitliliğinde hizmet vermektedir. Firmamız TOPRAN markasının yetkili satıcı olarak, müşterileri ile bu ürün yelpazesini paylaşmanın sevincini yaşamaktadır.

TOPRAN hakkında daha detaylı bilgi için, https://www.pries.de adresini ziyaret edebilirsiniz.


SİMKAN, AVA Yetkili Satıcısı Oldu

Radyatör, fan, evaporatör ve klima sistemleri ürün gruplarında önemli bir üretici olan Alman menşeili AVA Cooling Systems, ürünlerinin Türkiye pazarında dağıtımı konusunda Simkan ile iş birliğine karar verdi.

AVA Cooling Systems hakkında daha detaylı bilgi için, http://www.ava-cooling.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


MANN-FILTER ile "Sanayilerde" İşbirliğimiz

MANN-FILTER'ın düzenlediği ve firmamızın da katılım gösterdiği "MANN-FILTER Sanayilerde" etkinlikleri İstanbul Bostancı Oto Sanayi, İkitelli Sanayi, Maslak Sanayi, İzmir 3-6 Sanayi, Antalya ve Konya Sanayilerinde gerçekleştirilmiş olup, detaylı bilgilerin yer aldığı web sitesi hizmetinize girmiştir.

Web sitesini ziyaret ederek, etkinlikler hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

http://www.mannfiltersanayilerde.com


SİMKAN, OPTIMAL Yetkili Satıcısı Oldu

Amortisör, fren, rulman, ön düzen ve kauçuk aksam ürün gruplarında önemli bir yere sahip olan Alman menşeili OPTIMAL markasının Türkiye'deki yeni yapılanmasına paralel olarak Simkan Otomotiv markanın tüm Türkiye genelinde satış ve pazarlama hakkını elde etti.

OPTIMAL hakkında daha detaylı bilgi için, http://www.optimal-turkey.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Bayi Sitemize "SanalPos" Uygulaması Eklenmiştir

İş Bankası'nın sağladığı 3D secure güvenlik seçeneğiyle siz bayi sitesi müşterilerimize özel SanalPos Ödeme ekranımız hizmete girmiştir. Ödemelerinizi güvenli bir şekilde sitemizden yapabilirsiniz.


Konya Şubemiz Hizmetinizde

Sizlere daha hızlı ve kaliteli hizmet verebilmek için İstanbul Bostancı Oto Sanayi şubemizden sonra Konya Karatay Oto Sanayi'de yeni şubemiz hizmete girmiştir.


Yeni Web Sitemiz Yayında

Siz müşterilerimizin beklentilerini aşan hizmet sunabilmek için firmamız bünyesinde tasarım ve yazılım ekibi kurarak; sizlerden gelen görüşleri hızlı bir şekilde değerlendirip, sizlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına yeni web sayfamızı hizmetinize sunmuş bulunmaktayız.

Yeni web sayfamız üzerinden firmamız hakkında geniş çaplı ve en güncel bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Yeni sitemiz ile ilgili her türlü arzu, istek ve önerilerinizi iletişim kısmındaki İletişim Formu'ndan bize ulaştırabilirsiniz. Bu kısımdan ileteceğiniz tüm görüşleriniz yazılım ekibimiz tarafından titizlikle değerlendirilecektir.

Sitemizde ekibimize katılmak isteyenler için, ihtiyaç duyulan iş pozisyonları ile ilgili bilgilere de ulaşabilirsiniz.


Bostancı Şubemiz Hizmetinizde

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için Bostancı Oto Sanayi Sitesi'nde yeni şubemiz hizmetinize girmiştir.


SİMKAN, MAURICE LECOY Yetkili Satıcısı Oldu

FICOSA, otomobil sanayinde parça araştırma, geliştirme, üretim ve ticarileştirilme alanlarında ayrılmış çok uluslu bir firmadır. 1949 yılında kurulan şirket, Barcelona (İspanya) merkezi ve Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika ve Asya'da 19 ülkede üretim faaliyetlerini yürütmektedir. Türkiye'de SİMKAN raflarında ürünleriyle yerini almıştır.

FICOSA hakkında detaylı bilgi için, http://www.ficosa.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


SİMKAN, PHIRA Yetkili Satıcısı Oldu

Enrique Lastra tarafından 1963 yılında kurulan ve halen ikinci kuşak tarafından yönetilen, İspanya'da plastik kaporta parçaları alanında ilk bağımsız üretici ve lider marka olan, PHIRA kırktan fazla ülkede faaliyet göstermekte ve Türkiye pazarında ürünleriyle Simkan raflarında yerini almaktadır.

PHIRA hakkında detaylı bilgi için, http://www.phira.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


SİMKAN, ITSA Yetkili Satıcısı Oldu

1980'de Barcelona'da kurulan İspanya menşeili şirket; Avrupa lideri olarak fan, radyatör, tampon ve kaporta parçalarının plastik aksamları üretimini gerçekleştirmektedir. Simkan, ITSA markasının tüm ürünlerinin satış ve pazarlama faaliyetlerini yürütmektedir.

ITSA hakkında detaylı bilgi için, http://www.itsa.es adresini ziyaret edebilirsiniz.


SİMKAN, ORAN Yetkili Satıcısı Oldu

60 yıllık üretim tecrübesi ile kaliteli araç gövde panellerinin üretiminde söz sahibi olan, kaporta, kaput ve çamurluk ürün gruplarında hizmet veren İspanyol ORAN'da, Simkan raflarındaki yerini aldı.

ORAN hakkında detaylı bilgi için, http://www.oran-sa.es adresini ziyaret edebilirsiniz.


SİMKAN, Kendi Markası Olan MAG Germany ile Raflarda

SİMKAN, kendi markası olan MAG Germany ile raflarda yerini aldı.


SİMKAN, MANN-FILTER Yetkili Satıcısı Oldu

Dünyanın en büyük filtre üreticisi olan MANN-FILTER'in Türkiye'deki yetkili satıcıları arasına Simkan da dahil oldu. MANN-FILTER ile yapılan anlaşma gereği, Simkan Türkiye genelinde ürünlerin satış ve pazarlama hakkını elde etti.

MANN-FILTER hakkında daha detaylı bilgi için, http://www.mann-hummel.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


SİMKAN, HUTCHINSON'un Türkiye Genel Distribütörü Oldu

Kayış ve gergi grubunda dünyanın önde gelen üreticilerinden birisi olan Fransız menşeili HUTCHINSON firması ile yapılan anlaşma ile Simkan, Türkiye genel temsilciliği hakkını aldı.

HUTCHINSON hakkında daha detaylı bilgi için, http://www.hutchinsonaftermarket.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


İzmir Şubemiz Hizmetinizde

2008 yılında açmış olduğumuz Antalya şubemizden sonra, tecrübelerimizin ve bilgimizin üzerine ekleyerek siz müşterilerimize daha iyi hizmet sunabilmek ve ulaşılabilir olmak için İzmir şubemizi hizmete açmış bulunmaktayız.

3.Sanayi sitesindeki şubemiz hizmetinizdedir.


Kalitemizi Belgeledik

Dünyanın önde gelen kalite tescil kurumu Perry Johnson firmasından; satış ve sonrası hizmetlerimizin kalitesini belgeleyen ISO:9001-2008 sertifikasını alarak, dünya standartlarında bir firma olduğumuzu belgeledik.


SİMKAN, PIERBURG Yetkili Satıcısı Oldu

Rheinmetals aile şirketi olan PIERBURG Alman teknolojisi ile üretilen satış sonrası yedek parça pazarında 30 yılı aşkın bir süredir üretim yerleri ile dünya çapında profesyonel ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir. Vakum pompası, benzin pompası, EGR valf, hava akış metre ürün gruplarıyla Simkan şubelerinde.

PIERBURG hakkında detaylı bilgi için, http://www.ms-motor-service.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


SİMKAN, SİLBAK Yetkili Satıcısı Oldu

Sınai İmalat Otomotiv Sanayi ve Ticaret A.Ş. 1972 senesinde kurulmuş olup, SİLBAK markası altında 35 seneyi aşan tecrübe, bilgi ve birikimi ile otomotiv yan sanayi için cam silgi süpürgeleri ve kolları üretmektedir. Simkan, silecek grubunda SİLBAK ile çalışmayı tercih ederek, yetkili satıcı oldu.

SİLBAK hakkında detaylı bilgi için, http://www.silbak.com adresini ziyaret edebilirsiniz.


Antalya Şubemiz Hizmetinizde

Siz müşterilerimiz ile daha yakın olabilmek ve sizlere daha iyi hizmet sunabilmek için Antalya şubemizi hizmetinize sunmuş bulunmaktayız.

Akdeniz Sanayi Sitesinde şubemizi ziyaret edebilirsiniz.


SİMKAN, GEBA'nın Türkiye Genel Distribütörü Oldu

Su pompası üretiminde önemli bir Alman markası olan, GEBA ile Simkan arasında yapılan mutabakat sonrası, marka ile Türkiye genel distribütörlük anlaşması imzalandı.

GEBA hakkında daha detaylı bilgi için, http://www.geba-autoteile.de adresini ziyaret edebilirsiniz.


SİMKAN, SIDEM Türkiye Genel Distribütörü Oldu

Dünya'nın önde gelen ön düzen grubu üreticilerinden birisi olan, Belçika menşeili SIDEM, Türkiye genel distribütörü olarak Simkan'ı tercih etti.

SIDEM hakkında daha detaylı bilgi için, http://www.sidem.be adresini ziyaret edebilirsiniz.


Temot International Üyesi

OEM'de 80 Ülkeye Hizmet Veren Temot Tedarik Ağı Sayesinde, Tatcom Her Zaman Türkiye'de Zirvede Olacaktır.

Tatcom, 54 değişik ülkede faaliyet gösteren Temot International'ın hissedarıdır. Binek otomobiller, hafif ticari araçlar ve ağır araçlar için yedek parça hizmetleri sunan Temot International, dünyanın en büyük satınalma topluluklarından biridir. Tatcom Türkiye, merkezi satınalma topluluğunu yöneterek, iş ortakları için özelleştirilmiş satınalma gücü ile lojistik, pazarlama ve satış desteği sunmaktadır. Tatcom, satınalma gücünü artırmakta ve iş ortaklarının pazarda etkin satış operasyonları yürütmesine olanak tanıyan rekabetçi fiyat avantajları yaratmaktadır ve aynı zamanda sürdürülebilirliği, piyasanın lideri olarak devam ettirmeyi hedeflemektedir. Hizmet ağı ise iş ortaklarının dağıtım gücü sayesinde günden güne genişlemektedir.

Temot International