Kurucu Mesajı

Kurucu Mesajı


Değerli İş Ortaklarımız,

2005 yılından bugüne kadar geçen süreçte birey ve aile olarak, şirketimizin tüm paydaşları için her zaman değer yaratmayı amaç edindik.

Sürdürülebilir iş modellerini hayal ettik, bu hayallerimizi paylaşabileceğimize inandığımız çalışma arkadaşlarımızla birlikte sıkı çalıştık, eleştiriye açık olduk ve her zaman deneyimlerimizden dersler çıkarıp, bir sonraki hedefimiz için harekete geçmeyi başardık.

İlk günden beri çalışanlarımıza ve teknolojiye yatırım yaptık, bu iki temelin üzerinde tüm hayallerimizin yükselebileceğine, tüm zorlukları aşabileceğimize yürekten inandık ve başarılı olduk. Dünyayı ve sektör trendlerini yakından izledik, tüm paydaşlarımız ile saygın ve güçlü ilişkiler içerisinde olmayı başardık.

İşte şirketimizi sektöründe kısa sürede öne çıkaran ve öncü konumuna getiren felsefenin bu olduğuna inanıyoruz.

Gelecekte de aynı felsefe ile tüm iş ortaklarımız ve paydaşlarımız için daha fazla değer yaratmaya devam edeceğiz.

Özveriyle çalışan yönetim kadromuza, bilgi ve becerilerinin yanı sıra işlerine yüreğini katan çalışanlarımıza, bizi her zaman yukarıya taşıyan müşterilerimize ve tüm paydaşlarımıza teşekkür ederiz.

Saygı ve sevgilerimle,

Metin Kurtarıcı
Kurucu ve Yönetim Kurulu Başkanı

Temot International Üyesi

OEM'de 80 Ülkeye Hizmet Veren Temot Tedarik Ağı Sayesinde, Tatcom Her Zaman Türkiye'de Zirvede Olacaktır.

Tatcom, 54 değişik ülkede faaliyet gösteren Temot International'ın hissedarıdır. Binek otomobiller, hafif ticari araçlar ve ağır araçlar için yedek parça hizmetleri sunan Temot International, dünyanın en büyük satınalma topluluklarından biridir. Tatcom Türkiye, merkezi satınalma topluluğunu yöneterek, iş ortakları için özelleştirilmiş satınalma gücü ile lojistik, pazarlama ve satış desteği sunmaktadır. Tatcom, satınalma gücünü artırmakta ve iş ortaklarının pazarda etkin satış operasyonları yürütmesine olanak tanıyan rekabetçi fiyat avantajları yaratmaktadır ve aynı zamanda sürdürülebilirliği, piyasanın lideri olarak devam ettirmeyi hedeflemektedir. Hizmet ağı ise iş ortaklarının dağıtım gücü sayesinde günden güne genişlemektedir.

Temot International