Simkan Teknoloji

Simkan Teknoloji


Otomotiv ve otomotiv yedek parça sektörlerine özel çözümler geliştirmek üzere yapılandırdığımız diğer bir iştirakimizdir. Sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek bu sektöründeki bilgi ve tecrübemizi teknolojik gücümüzle harmanlayarak yazılım çözümleri geliştiriyoruz.

B2B ve B2C, Mobil Uygulamalar, ERP ve Katalog Çözümleri uzmanlık alanlarımızdır.

B2B ve B2C;
Şirketler arası satış uygulamaları olan B2B ve ticari firmaların müşterilerine internet ortamından yaptıkları satış uygulamaları olan B2C sistemlerini sizin organizasyonunuza uygun olacak şekilde geliştiriyor ve adapte ediyoruz.

Mobil Uygulamalar;
Akıllı mobil cihazlara özel olarak kodlanmış ve tasarlanmış yazılımlar geliştiriyoruz.
Satış, depo, saha hakimiyeti vb. iş yüklerini hatasız ve yüksek verimlilikte kontrolünüze almanızı sağlıyoruz.

ERP;
Kurumsal Kaynak Planlaması (Enterprise Resource Planning); işletmelerde mal ve hizmet üretimi için gereken işgücü, makine, malzeme gibi kaynakların verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayan bütünleşik yönetim sistemlerini geliştiriyoruz.

Katalog Çözümleri;
Yirmi iki farklı araç markası için dijital katalog sistemleri ve yüzlerce yedek parça üreticisi için aftermarket dijital katalog sistemleri geliştiriyoruz.

Uzmanı olduğumuz bu iş tiplerinde otomotiv sektöründe kendisini kanıtlamış çözümler geliştiren profesyonel yazılım ekibi ve sektörün ihtiyaçlarını en iyi şekilde analiz eden proje analist yönetici kadrosuyla ihtiyaç duyduğunuz çözümleri uygun zaman ve bütçe ekseninde sunuyoruz.

www.simkanteknoloji.com

Temot International Üyesi

OEM'de 80 Ülkeye Hizmet Veren Temot Tedarik Ağı Sayesinde, Tatcom Her Zaman Türkiye'de Zirvede Olacaktır.

Tatcom, 54 değişik ülkede faaliyet gösteren Temot International'ın hissedarıdır. Binek otomobiller, hafif ticari araçlar ve ağır araçlar için yedek parça hizmetleri sunan Temot International, dünyanın en büyük satınalma topluluklarından biridir. Tatcom Türkiye, merkezi satınalma topluluğunu yöneterek, iş ortakları için özelleştirilmiş satınalma gücü ile lojistik, pazarlama ve satış desteği sunmaktadır. Tatcom, satınalma gücünü artırmakta ve iş ortaklarının pazarda etkin satış operasyonları yürütmesine olanak tanıyan rekabetçi fiyat avantajları yaratmaktadır ve aynı zamanda sürdürülebilirliği, piyasanın lideri olarak devam ettirmeyi hedeflemektedir. Hizmet ağı ise iş ortaklarının dağıtım gücü sayesinde günden güne genişlemektedir.

Temot International