Büyümeye devam ediyoruz! Siz de bize katılın!

Büyümeye devam ediyoruz! Siz de bize katılın!


Yedek parça sektörü yerel ve global pazarda istikrarlı bir şekilde her yıl iki haneli büyüme grafiğini sürdürüyor. Bu devamlılığıyla petrol sektöründen sonra ikinci sırada yer alan otomotiv ve yedek parça sektörü en çok büyüyen sektörler listesinde yerini koruyor.

12 yıldır yıllık ortalama %45 büyüme payımızla kendi ihtisas alanımızda lider dağıtıcı olarak, mevcut ve yeni pazarlara Simkan Express satış noktalarımızla ulaşıyor pazar payı hakimiyetimizi sürdürüyoruz.

Sektörün en iyi markalarını, satın alma opsiyonlarımızla; uygun fiyatlarla, online satış ve teknolojik mağaza satış sistemlerimizle servis ediyoruz. Yirmi iki farklı araç markasının orijinal parça tespit kataloğu ve sektörde dünyanın bir numaralı data sağlayıcısı TecDoc ile yaptığımız anlaşmalarla şasi no sorgulaması yaparak yüzbinlerce yedek parça ürününe aynı çatı altında ulaşma imkânı sağlıyoruz.

Tüm Ar-Ge süreçlerini üstlendiğimiz ve eşsiz bir hale getirdiğimiz ERP ve B2B entegre sistemlerimizle satışlarımızın %99'unu online gerçekleştiriyoruz.

Simkan Express iştirakimizle sunduğumuz deneyim ve eğitim katkılarıyla gelişimine zaman ve hız kazandırdığımız franchisee işletmeleri desteklemeyi sürdürüyoruz.

Simkan Express, başarısı kanıtlanmış ticari bir yatırım modeli. Düşük açılış maliyetleri ve sürekli büyüyen pazarımızla, hızlı yatırım amortismanı ve sürdürülebilir nakit geri dönüşü sağlıyoruz.

Analizleri tamamlanmış lokasyonları, teknoloji, lojistik ve özel satın alma opsiyonlarımızla franchisee adaylarımıza sunuyoruz.

Franchisee katılımcılarımız için, eğitim ve eğitim desteklerini, ücretsiz olarak Simkan Akademi ile sürdürüyoruz.

www.simkanexpress.com


Temot International Üyesi

OEM'de 80 Ülkeye Hizmet Veren Temot Tedarik Ağı Sayesinde, Tatcom Her Zaman Türkiye'de Zirvede Olacaktır.

Tatcom, 54 değişik ülkede faaliyet gösteren Temot International'ın hissedarıdır. Binek otomobiller, hafif ticari araçlar ve ağır araçlar için yedek parça hizmetleri sunan Temot International, dünyanın en büyük satınalma topluluklarından biridir. Tatcom Türkiye, merkezi satınalma topluluğunu yöneterek, iş ortakları için özelleştirilmiş satınalma gücü ile lojistik, pazarlama ve satış desteği sunmaktadır. Tatcom, satınalma gücünü artırmakta ve iş ortaklarının pazarda etkin satış operasyonları yürütmesine olanak tanıyan rekabetçi fiyat avantajları yaratmaktadır ve aynı zamanda sürdürülebilirliği, piyasanın lideri olarak devam ettirmeyi hedeflemektedir. Hizmet ağı ise iş ortaklarının dağıtım gücü sayesinde günden güne genişlemektedir.

Temot International